BIJEENKOMST STRATENVOETBALTOERNOOI 2019

Op woensdag 15 mei a.s., aanvang 20.00 uur, vindt in het clubhuis van vv Holten een bijeenkomst plaats over het op zaterdag 15 juni op sportpark Meermanskamp te houden stratenvoetbaltoernooi.

Contactpersonen van straten / wijken / buurtschappen die in 2018 hebben deelgenomen, ontvangen hierover ook per e-mail bericht. Overige straten / wijken / buurtschappen die ook graag willen deelnemen, worden hierbij uitgenodigd op de bijeenkomst aanwezig te zijn.  Op deze avond worden diverse zaken met elkaar besproken en zal ook de loting van de poule-indeling plaatsvinden.

In Holten wonende voetballers / voetbalsters van 16 jaar en ouder die niet bij een deelnemende straat / wijk/ buurtschap horen en toch graag mee willen doen, kunnen zich tot 8 juni aanmelden bij de organisatiecommissie. Dit kan door te mailen naar stratenvoetbalholten@gmail.com dan wel telefonisch bij Jan Beltman (06-52354926). Betreffende spelers zullen in goed overleg worden ingedeeld bij teams die nog uitbreiding kunnen gebruiken.