Frits Paule Cup 2018

Zoals ieder jaar werd op de woensdagmiddag in de herfstvakantie de Frits Paule Cup op Sportpark ’t Meermanskamp gehouden. Tijdens de Frits Paule Cup streden ongeveer 60 deelnemers van de inloop tot aan de JO11 mee om de prijzen door een spellencircuit af te werken. Zo stonden oude vertrouwde spellen als sprinten en punten schieten weer op het programma maar was er ook ruimte voor onder andere spellen zoals curling en latje trap. Zoals ieder jaar werd de middag afgesloten met een grote eindpartij tussen de deelnemers en de vrijwilligers waarin de scheidsrechter weer een zware middag had.

Uiteindelijk waren de volgende pupillen de winnaars van deze middag:

Winnaars Inloop JO7:

1. Stijn Hurrekamp 
2. Dex Gritter
3. Nova Lammertink

Winnaars JO8/JO9:

 

1. Sem Mols
2. Binck Farwick
3. Pim Knapen

 

Winnaars JO10/JO11:

1. Sem Voortman
2. Daan Scherphof
3. Thomas Aaftink

Overall winnaar van de wisselbeker:
Sem Voortman

Namens de VOJAC willen wij alle teamleiders, spelvrijwilligers, kantine medewerkers en vooral de spelers en speelsters graag bedanken voor deze zeer geslaagde middag !