Grote verloting t.b.v. jeugdafdeling V.V. Holten

Vanaf 6 mei zullen onze jongens uit de JO15, JO13 en JO12-jeugd ( C en D jeugd) weer bij u aan de deur komen om loten te verkopen. De opbrengst van deze verloting komt geheel ten goede aan de jeugdafdeling. Met het geld worden allerlei goede, maar ook leuke dingen, gedaan voor de jeugd. Denk bijvoorbeeld aan het verbeteren van de trainingsfaciliteiten en de financiering van verschillende jeugdactiviteiten. De trekking van de verloting is uiterlijk 1 juni 2019 Er zijn tal van prachtige prijzen te winnen, met als hoofdprijs een waardebon bij COOP Leon Haanstra ter waarde van € 100, =. De overige prijzen zijn beschikbaar gesteld door: Pannekoekenbakker Holten, Chidi Kinderkleding, De Poppe, Monkey Foods, Bakkerij Nijkamp, Hubo Holten, Kapper Drent, Tastoe,    Knus & Zo, Lotz & Linde, Bloemisterij Roelie, Feem Us, Drogisterij DEA, Bloemisterij Rosas, Grand Café De Biester, Dierenspeciaal Pets & Co, Odessa, Slagerij Brands, Café Jansen ( Boer Biet), Garagebedrijf Rouwenhorst, Kloas in ’t Hof, Yume Sushi & Grill, Bdesign Computers, Primera Holten, Pizzeria Romario, Egberts Sport, Gewoon Leuk en De Reclamemakers. Langs deze weg willen we alle sponsoren alvast bedanken voor hun bijdrage.

Aangezien wij een vrijwilligersorganisatie zijn, zijn we naast de opbrengsten uit de contributie en algemene sponsoring afhankelijk van de opbrengsten voorkomend uit jaarlijks terugkerende acties, zoals deze verloting. We vragen u daarom onze jongens en meisjes niet in de kou te laten staan. Namens v.v. Holten bij voorbaat dank voor uw gulle giften

.