Mini-pupillen VV Holten weer van start

Vorige week woensdag zijn de trainingen van de Minipupillen / inloopgroep weer van start gegaan. Onder leiding van trainer van jeugdtrainer Arno Reusink werd er door deze enthousiaste groep lekker getraind. Iedere woensdagavond van 18.15 tot 19.15 wordt er "getraind" door deze jonge talenten, tijdens dit uurtje spelen c.q. voetballen leren ze omgaan met de bal (hoofddoelstelling) en doen ze allerlei leuke oefeningen en spelletjes. Plezier staat voorop, zowel in het veld als bij de ouders langs de kant. Afhankelijk van het instroommoment en de ontwikkelingen die de kinderen doormaken spelen ze een half jaar tot een jaar in de inloopgroep. Bij deze groep staat plezier voorop en wordt er op een speelse manier geprobeerd om deze groep jongens en meisjes de beginselen van het voetbalspel bij te brengen.

Mocht je een keer vrijblijvend mee willen trainen om te kijken of voetbal de sport voor jou is, dan kan je altijd mogelijk om een aantal keer vrijblijvend mee trainen. Het is vrije instuif, dus het is niet noodzakelijk om je aan te melden, er kan en mag altijd meegetraind worden. Mocht er meer behoefte zijn aan informatie dan  kan men contact opnemen met Arno Reusink (Tel. 06-43555003), mailadres: voorzitter-jeugd@vvholten.nl.