Pupillen van de week, wedstrijd Holten - ABS, zondag 3 februari 2019

Komende zondag, 3 februari aanvang 14.00 uur, staat de derby gepland tegen een van onze buurverenigingen, ABS komt namelijk op bezoek. Bij deze wedstrijd zullen Boaz en Diaz Wansink, beide spelend in Holten JO8-1, de pupillen van de week zijn. Door te dubbelklikken op hun namen komen de vragenlijst te voorschijn die Boaz en Diaz hebben ingevuld.

     Boaz Wansink                  Diaz Wansink

Volgens de VV Holten statistieken is het nog niet eerder voor gekomen dat er een tweeling de pupillen van de week zijn. Wij wensen Boaz en Diaz veel plezier zondag en we hopen dat hun aanwezigheid en support erbij toedraagt dat onze jongens mee blijven doen in de strijd om het kampioenschap en dat zij hun koppositie in de 2e periode handhaven.

Jeugdbestuur VV Holten