Gevonden voorwerpen per 27-06-2017

Beste Roodzwarters,

gedurende het afgelopen seizoen is er weer het nodige blijven in de kleedkamers, ondanks herhaalde verzoeken liggen er nog diverse kledingstukken bij de gevonden voorwerpen.

Al deze gevonden voorwerpen hebben we verzameld in kleedkamer 7 en om het wat makkelijker te maken hebben we een aantal foto's gemaakt waar alles opstaat (klik op lees verder om alle te bekijken of kijk de foto's terug in het fotoboek op de site) . I.o.m onze materiaalman hebben we afgesproken dat iedereen ieder tot en met 10 juli de gelegenheid krijgt  om deze spullen op te halen . Na 10 juli zullen deze spullen aangeboden worden aan een goed doel.

Mochten je willen komen kijken neem dan contact met jeugdvoorzitter Arno Reusink, 06-43555003 of met Robert Oolbekkink 06-51105655