Zeer geslaagde 39e editie Allard van Bruggen toernooi

Zaterdag 21 mei werd de 39e editie van het Allard van Bruggen toernooi georganiseerd. In totaal streden er 65 teams van 18 verschillende clubs. Het weer was mooi en mede hierdoor was het zeer gezellig op Meermanskamp. Alle reden dus voor de voetballers om te strijden voor de felbegeerde bekers.

Dit leverde de volgende winnaars op:

  • F-poules: sv Voorwaarts F1, vv Holten F2, ASC ’62 F2, Juventa ’12 F8, Enter F6
  • E-poules: ASC ’62 E1, OVC ’21 E1, OVC ’21 E2, ASC ’62 E7
  • D-poules: vv Holten D1, OVC ’62 D1, HHC Hardenberg D5, Juventa ’12 D4

Uiteraard kon deze mooie dag niet plaats vinden zonder de geweldige hulp van onze vrijwilligers. Daarom dank aan: Scheidsrechters, kantinepersoneel, EHBO Holten, Supporters Vereniging der Roodzwarten, Reclamemakers Holten, Wechstapel Geluid, Oans IJsboerderij en JV-Pro Events.

Tags: