Geslaagde Pupillenscheidsrechterscursus V.V. Holten

de afgelopen maand hebben 13 pupillenscheidsrechters, 10 van V.V. Holten en 3 van Blauw Wit ’66, de pupillenscheidsrechterscursus van de KNVB gevolgd o.l.v. KNVB docent Herman van Raalte . Vrijdagavond 26 mei was de laatste cursusavond waarop aan het eind van de avond de certificaten uitgereikt werden.

De volgende scheidsrechters van v.v. Holten zijn geslaagd: Dion Reusink, Dion Tuitert, Dylan Schuppert, Bart Kemper, Lars Bannink, Sven Bannink, Bas van Bruggen, Sem Oolbekkink, Sem van der Meer en Jesse Ulfman. Van Blauw Wit’66 zijn geslaagd: Solange Kouwen, Malou Spijker en Dunja Spijker. “vv Holten is erg trots en  blij met deze nieuwe gediplomeerde pupillenscheidsrechters en wij hopende de komende jaren nog veel plezier te beleven aan deze jonge groep enthousiaste scheidsrechters ”, aldus jeugdvoorzitter Arno Reusink van V.V. Holten