Allard van Bruggen toernooi

Afgelopen zaterdag 3 juni werd de 40e editie van het Allard van Bruggen toernooi georganiseerd. In totaal deden er 50 teams van 17 verschillende clubs mee op een gezellig op Meermanskamp. In de middag moest het toernooi zo’n 45 minuten worden stilgelegd wegens onweer, maar daarvoor en daarna werd er zoals elk jaar weer fel gestreden voor de bekers.

Dit leverde uiteindelijk de volgende winnaars op:

  • JO9-poules: Excelsior JO9-1, Nieuw-Heeten JO9-1, vv Holten JO9-3, vv Holten JO9-4 en Excelsior JO9-12
  • JO11-poules: vv Holten JO11-1 SC Deventer JO11-4, Koninklijke UD JO11-2 en Helios JO11-3
  • JO13-poules: vv Holten JO13-1, Nieuw-Heeten JO13-1 en Nieuw-Heeten JO13-2

Uiteraard kon deze mooie dag niet plaats vinden zonder de geweldige hulp van onze vrijwilligers. Daarom dank aan: Scheidsrechters, kantinepersoneel, EHBO Holten, Supporters Vereniging der Roodzwarten, Reclamemakers Holten, Wechstapel Geluid, Oans IJsboerderij en JV-Pro Events.