Holten JO13-1 heeft gezellige teambuilding avond.

De mannen van JO13-1 hebben afgelopen zaterdagavond een gezellige avond met elkaar beleefd. Op uitnodiging van de opa en oma van Rens Jansen werd er met zijn alle gekeken naar de wedstrijd van het Nederlands elftal. Alle jongens hadden hun  trainingspak aangetrokken en iets lekkers te eten meegenomen. Aangekomen bij de opa en oma van Rens bleek het bijgebouwde café helemaal omgebouwd tot een echt Oranje voetbalcafé met een groot scherm. Ondanks het teleurstellende resultaat van Oranje en van de jongens zelf, die in de ochtend verloren van de fanatiekere Witkampers, werd het een fantastische avond. Zo lieten de jongens zien dat ondanks het verlies het met het teamgevoel meer dan  goed zit. Opa en oma van Rens, enorm bedankt voor de leuke avond.