Met ingang van het seizoen 2026/2027 staat Demy Goedkoop aan het roer van ons vlaggenschip. Demy is 29, woonachtig in Apeldoorn en trainer bij Rohda Raalte O19-1. Binnen deze club heeft hij meerdere functies bekleed, zowel in de jeugd als bij de senioren. Als voetballer heeft Demy gespeeld in de jeugd van PEC Zwolle en 1e selectie van Rohda Raalte, door kruisbandblessures is er een vervroegd einde gekomen aan zijn loopbaan als speler en richt hij zich vol op het trainersvak.
Demy zelf over zijn overstap naar vv Holten: ‘Ik ben ontzettend blij om als hoofdtrainer bij vv Holten aan de slag te gaan. De gesprekken met de technische commissie waren erg prettig en gaven me meteen een warm en goed gevoel. Het vertrouwen dat ik van hen, de spelers en de club krijg, waardeer ik enorm. Ik kijk ernaar uit om samen te leren, ontwikkelen, plezier te hebben en te presteren. Op naar een mooi eerste seizoen!’
We wensen Demy veel succes bij vv Holten. Voor nu gaat de blik weer op het huidige seizoen waarin we volop meedoen voor het kampioenschap en promotie naar de 3e klasse.