ZWARTE BROEK EN RODE TRUI, DAT ZIJN DE HOOLTER LUI!

Holten 7 kampioen!

In navolging van Holten 6 heeft ook Holten 7 de titel binnen gesleept. Nadat het 2 weken geleden niet lukte in de wedstrijd tegen naaste concurrent SDOL lukte dit gisteren wel en werd Lemelerveld met maar liefst 9-1 verslagen en zo werd de titel veilig te gesteld.

Holten 7 is een mooi voorbeeld voor de huidige jeugdteams, de kern van dit team ging jaren geleden met een allemaal broekies van 19 jaar naar de 7e klasse en hebben de eerste jaren de klappen van  de zweep bij het seniorenvoetbal leren kennen en vele nederlagen moeten  incasseren, maar het elftal is afgelopen jaren gegroeid en met een aanvulling van enkele voormalige selectiespelers  is het team de afgelopen 2 jaar doorgegroeid naar een titelkandidaat en gisteren kregen de mannen de beloning met de titel in de 7e klasse.   

Facebook