ZWARTE BROEK EN RODE TRUI, DAT ZIJN DE HOOLTER LUI!

JeugdVoetbalDagen in de meivakantie bij VV Holten

Jeugdvoetbalopleiding organiseert in de meivakantie in samenwerking met VV Holten op sportpark “De jeugdvoetbaldagen.”

Deze uitdagende jeugdvoetbaldagen zullen plaatsvinden op:

  • Maandag 1 mei 2023
  • Dinsdag 2 mei 2023
  • Woensdag 3 mei 2023

Deze jeugdvoetbaldagen zijn vanaf 10.00 -16.15 uur. 

Alle kinderen uit de O7 tot en met de O15 (5 tot en met 15 jaar) kunnen hier aan deelnemen. Van keeper tot spits, iedereen is welkom! Je hoeft niet lid te zijn van een bepaalde vereniging, iedereen kan zich aanmelden!

ZIE FILMBEELDEN https://youtu.be/qxhctqOlQJA

PROGRAMMA JEUGDVOETBALDAGEN VV HOLTEN (maandag 1 mei t/m woensdag 3 mei 2023)

  • 10.00 uur Aankomst
  • 10.15 uur Inleiding
  • 10.45 uur Training
  • 12.45 uur Pauze + Voetbalquiz
  • 13.45 uur Wedstrijden
  • 16.15 uur Afsluiting

De specifieke trainingen zullen worden verzorgd door professionele trainers. Je krijgt alle technische vaardigheden aangeleerd volgens de Wiel Coerver methode. Dankzij een intensieve en wedstrijdgerichte scholing zal de balvaardigheid en het zelfvertrouwen sterk toenemen.  

Voordelen van de Wiel Coerver methode:

Het moderne voetbal eist een dynamische balvaardigheid en deze zal de jeugd verwerven nadat ze de bewegingen met de bal technisch goed beheersen. Door gevarieerde oefenvormen en ontelbare snelle acties te hebben gemaakt heeft de speler zijn handelingssnelheid sterk ontwikkeld. Het aan- en meenemen van de bal en het verkrijgen van een prima traptechniek gaat hierdoor veel gemakkelijker, omdat het totale balgevoel enorm vooruit gaat. Dit door veelzijdige techniektraining. Dankzij een individuele techniekverbetering is het mogelijk het collectieve spel op een veel hoger niveau te brengen. Spelers worden zelfbewuster en eisen meer en meer de bal op.

 Zie voor meer informatie de website: www.jeugdvoetbaldagen.com.  

De totale kosten voor dit onvergetelijke voetbalfeest bedragen € 85,00

Hiervoor biedt Jeugdvoetbalopleiding:

Een uitgebalanceerd trainingsprogramma gericht op alle facetten van het voetbal
Drinken voor alle deelnemers gedurende de activiteiten
Een aandenken voor iedereen
Prijzen voor de winnaars

Inschrijven

Via onderstaande link klikken om je voor deze jeugdvoetbaldagen in te schrijven.
https://www.jeugdvoetbaldagen.com/meld-je-nu-aan/jvd-vv-holten

Iedereen mag zich aanmelden je hoeft dus geen lid te zijn van een voetbalvereniging. Verzoeken om bij vrienden of vriendinnen in een groep te komen zijn mogelijk.  

Met vriendelijke groet,

Mark de Horn

Coördinator Jeugdvoetbalopleiding

www.jeugdvoetbalopleiding.nl

06-48563540

Facebook